עיכוב במסירת דירה מהקבלן - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • אנה

  נשלח ע"יאנה 21:02, 4 באוגוסט 2014

  בהסכם שלנו לרכישת הדירה מהקבלן לא מופיע סעיף איחור של 60 ימים. קיים רק סעיף איחור של 30 ימים מסיבות כח עליון. מלחמה וכו. ומופיע סעיף של תשלום פיצוי חודשי לשכ"ד במקרה האיחור. האם זה אומר, שמיום הראשון של האיחור ממועד המסירה המתוכנן הקבלן חייב לשלם פיצוי או שעדיין יש לו 60 ימים לאיחור ורק אז רטרואקטיבי ישלם את הפיצוי? בנוסף אני מבינה, שהקבלן חייב לשלוח בכתב מועד מסירה חדש במקרה וקיים איחור וזאת לפחות 14 ימים לפני מוע ד המסירה המוסכם בחוזה. האם זה נכון?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  09:22, 5 באוגוסט 2014

  היעוץ שאת מבקשת אינו כללי אלא נוגע להסכם הספציפי שנחתם עימכם. איני מתיימר לתת עצה משפטית בקשר עם חוזה שלא ראיתי. פנו אל עוה"ד שייצג אתכם בעסקה או לקבלת חוות דעת משפטית נקודתית מעורך- דין. בהצלחה. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.