שכן אשר מציף את ביתו בצרכיו וגורם לרטיבות - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • ירון

  נשלח ע"יירון 14:17, 10 באוגוסט 2014

  אני גר בבניין אשר הדייר שמעלי חולה אך בעייני הרשויות הוא בריא, הוא מבצע את צרכיו על הרצפה אחרי שסתם את השיירותים ולאחר שמילא את הג'קוזי בצרכיו ומכן הכל עובר אלי שאני גר מתחתיו , וזה גורם לי לחנק בלילות ורטיבות בקירות. לפני שנתיים העיריה יחד עם הפיקוח העירוני נכנסו לבייתו וסידרו לו את הבית ועכשיו התופעה חזרה ואני חסר אונים כמו כן לבית משפט לבתים משותפים הוא לא מגיע וגם כשאני מזמין ניידת משטרה הוא לא פותח את הדלת. מה לעשות?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  09:12, 18 באוגוסט 2014

  ישנן דרכי פעולה אפשריות רבות, בהתאם למשתנים אשר לא ציינת בפנייתך; החל בפניה למשפחתו של הדייר ועד צוי מניעה וצוי עשה ופעולות משפטיות אחרות. המקרה חורג מגבולות היעוץ הכללי הניתן כאן ואני ממליץ לפנות לקבלת ייעוץ משפטי פרטני. בהצלחה. עו'ד יגאל מירון

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.