פתיחת מחסן דירה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • לאה

  נשלח ע"ילאה 16:06, 16 באוגוסט 2014

  שלום, רצינו להתייעץ בנושא פתיחת מחסן לא חוקי בבניין. לפני כשנה פתחנו מחסן שהיה בנוי אצלנו בבניין, בקומת החניה ועד היום אנחנו משתמשים בו ולא משלמים עליו ארנונה. כעת הודיעו לנו מהעיירה שצריכים להגיע ולמדוד מחדש את שטח הדירה. במהלך המדידה אנחנו מניחים שהחניה גם תימדד ונשאל האם ברשותינו יש מחסן. כיוון שלא קנינו את המחסן מהקבלן באופן חוקי ולא שלמנו עליו ארנונה עד כה אנחנו לא בטוחים מה לעשות בנידון. אנחנו מוכנים לקנות את המחסן ואף לשלם קנס אבל כרגע נראה שזה לא אפשרי מבחינת הקבלן למכור לנו את המחסן. מה כדאי לעשות במקרה זה? תודה!

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  09:21, 18 באוגוסט 2014

  ארנונה משולמת בגין השימוש ואינה קשורה לחוקיות או לבעלות. רכישה יכולה להתבצע מול הבעלים.השאלה המשפטית היא האם הקבלן הוא הבעלים או שמא הרכוש הוא רכוש משותף של כלל הרוכשים. יגאל מירון,עו'ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.