חוק מע"מ אפס - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • חיים

  נשלח ע"יחיים 22:56, 7 בספטמבר 2014

  שלום רב! ברצוני לרכוש דירה חדשה מקבלן ורציתי לדעת אם אני יסגור עסקה וחוק המע"מ יעבור האם זה יחשב לי רטיואקטיבית מה9\1 כפי שדיברו אז במשרד האוצר הוא שזה בוטל וצריך לחכות שהחוק יעבור? והאם זה אפשרי במידה והיא אפשר לקנות לפני אישור החוק לעשות עסקה שהדירה תישמר ואני יתן עירבון עד שיראו מה אומרים על חוק המע"מ? לפי הערכתי ומבדיקות שעשיתי הדירה אכן עומדת בקרטריונים של משרד האוצר למרות שזה הכול באוויר. בתודה רבה על תשובתך.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  05:26, 8 בספטמבר 2014

  כל עוד החוק לא עבר הוא אינו קיים ואין כל הנחה למרות כל הדיבורים. אם וככל שהליך החקיקה יושלם אזי הוראות החוק כפי שתהיינה - הן שתחייבנה. יגאל מירון, עורך דין

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.