הועד לא רוצה לקבל כסף - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • משה

  נשלח ע"ימשה 22:40, 8 בספטמבר 2014

  שלום. אני תובע את ועד הבית שלא מסייד את הגג. יש לי חוב של כמה חודשים לועד. פניתי במייל לגברת שהיא הועד (היא לבד בועד). כתבתי לה שאני רוצה לשלם. שתודיע לי מה החוב. היא לא עונה. שכן אמר שהיא הולכת לתבוע אותי כלא משלם. שלחתי לה עוד מייל שתגיד מה החוב ושאני רוצה לשלם. מה עוד אני צריך לעשות כדי להמנע מתביעה אצל המפקח.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  08:25, 9 בספטמבר 2014

  אינך יכול למנוע הגשת תביעה נגדך. טענת הגנה טובה לעמדתך תהיה שהועד אינו מוכן לקבל את התשלום. גבה טענה זו בהפקדת הכסף המגיע לועד בחשבון בנק נפרד והודע לועד על פעולותיך בדואר רשום. את גובה החוב/ההפקדה אתה תקבע בהתאם להחלטות קודמות של הועד ובהתאם לתשלומים שאתה יודע שביצעת. עורך דין יגאל מירון

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.