מטרד של רעש מהשכנה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • שגיא

  נשלח ע"ישגיא 12:28, 9 בספטמבר 2014

  שלום. אני גר בבית משותף הצמוד ומחובר לבניין אחר וחדר השינה שלי קרוב למרפסת שירות של השכנה בבניין הצמוד. הבעיה מתחילה בשעה 6:30 בבוקר כל יום יש לנו השקמה מהשכנה הזו שדחוף לה נורא לנקות עם חבטות חזקות של המגב בכדי לנקות את המסתור כביסה שלה ובכך היא מעירה אותנו ואת התינוקת שלי כל יום . האם אני יכול להתלונן במשטרה או לחייב אותה על פי חוק להפסיק עם זה ולעשות את זה בשעה נורמאלית יותר? השכנה לא רוצה להתחשב.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  15:52, 9 בספטמבר 2014

  עיין בהוראות תקנות למניעת מפגעים (מניעת רעש), תשנ"ג-1992. תביעה בעניין יכול שתהיה מוגשת למפקח על רישום המקרקעין וההליך יהיה זול ומהיר ללא צורך בייצוג ע"י עו"ד. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.