פירוק שותפות - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • יהודה פרץ

  נשלח ע"ייהודה פרץ 10:54, 4 באוקטובר 2014

  אני שותף בנכס 50% עם שותף.קיים חוסר תקשורת בננו והשותף מעוניין ללכת לפירוק כדי לקנות את החלק שלי.השאלה שלי האם אני יכול לדרוש פירוק בעין,כמובן שזה אפשרי,כפי שידוע לי שבית המשפט מחוייב קודם לפירוק בעין,במידה ולא צריך ללכת לפירוק במכירה.זה נכון?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  09:08, 5 באוקטובר 2014

  ישנן צורות שונות לביצוע פירוק השיתוף. לא מסרת פרטים על טיב הנכס המשותף. בית המשפט יתחשב במשאלות הלב של הצדדים. על הצדדים להביע את העדפתם ולהצדיק אותה. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
 • 22:29, 5 באוקטובר 2014

  הנכס מורכב מקומת מסחר ומקומת מגורים וזכויות בניה,עדיין לא סיימנו לקנות את הנכס בגלל שהמוכרים התחייבו לבצע פרצלציה כדי שנוכל לקבל משכנתא,כך שאין בעיה לחלוקה בעין

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  07:11, 6 באוקטובר 2014

  אכן קיימת אפשרות. בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.