רטיבות בקיר והחלפת מנוע למעלית - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • מירב שור

  נשלח ע"ימירב שור 08:45, 10 באוקטובר 2014

  שלום בחודש ינואר חתמנו על חוזה לרכישת דירה מיד שניה כאשר תאריך הכניסה הינו 1.8.14 . בשעה טובה נכנסו לדירה.להלן שתי שאלות : 1. במהלך חודש אפריל 2014 התכנסו הדיירים לישיבת ועד והחליטו להחליף את מנוע המעלית כל דייר צריך להשתתף בסך 1200 שח. הועד התחיל לגבות את התשלום מהדיירים היל מחודש יוני.האם על הדיירים הקודמים לשלם חוב זה? מכיוון שבחודש זה עדיין לא היינו הבעלים של הדירה אלא רק ב1.8.14 קיבלנו את המפתחות כפי שסיכמנו בחוזה. הדיירים לא שילמו ומבחינת הם לא אמורים לשלם. 2. לפני מסירת המפתחות לדירה הראה לנו הדייר הקודם שהיתה רטיבות בקיר והם הזמינו בעל מקצוע שתיקן את הרטיבות.היום גילינו שהרטיבות חזרה באותו מקום... איך עליי לפעול ? אודה לתשובתך :)

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  10:29, 10 באוקטובר 2014

  מועדים לשמחה. לעניין המעלית - יש לעיין בהסכם הרכישה. לבטח יש בו סעיף המגדיר את אופן חלוקת ההוצאות הכרוכות בדירה עד למועד מסירתה לקונים. לעניין רטיבות - גם כאן הוראות ההסכם קובעות. האם נתתם ביטוי לרטיבות ולידיעתכם? שתפו את עוה"ד שייצג אתכם ברכישה. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.