שימוש לא ראוי בפרטים אישיים שנמסרו למתווך - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • לאה

  נשלח ע"ילאה 22:51, 18 באוקטובר 2014

  לפני מספר חודשים פנינו לשכן, מתווך, במטרה לחפש דירה חדשה להשכרה (גם עכשיו אנחנו גרים בשכירות). המתווך הכיר היטב את בעל הבית הנוכחי שלנו מהתקלויות בעבר. בכל מקרה, בסופו של דבר נשארנו באותה דירה ולא עברנו לדירה חדשה. לאחרונה בעל הבית שלנו התחיל לקבל תלונות ממישהי בנוגע לכלבה שלנו ובעלי התחיל לקבל איומים אנונימים לסלוארי הפרטי שלו (שמספרו לא ניתן לאיתור באינטרנט). השכן היחיד שיש לו את פרטי ההתקשרות עם בעל הבית שלנו, שיודע שאנחנו גרים בשכירות ושיש לו את הסלולארי של בעלי הוא אותו שכן/מתווך. האם יש חוק המתייחס לשימוש לא נאות במידע שנמסר לו באופן מקצועי? תודה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עוה"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  05:54, 19 באוקטובר 2014

  הטענה שמדובר במתווך מקרקעין אינה הופכת את הנושא לשאלה בענייני מקרקעין. .נסו פורום העוסק בהגנת הפרטיות.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.