רטיבות ברצפה ובקיר משותף מנזילת צנרת של השכן - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • ng

  נשלח ע"יng 08:54, 21 באוקטובר 2014

  אצל השכן היתה נזילה ממקלחת/שירותים בקיר משותף עם דירתי, לאחר יום נראו סימני רטיבות ברצפות רצפת דירתי שהתפתח לריח עובש וטחב חריף וכן סימני רטיבות בקיר משותף. למרות פניותי הרבות לשכן ולמשפחתו איש מטעמו לא הגיע לדירתי לראות את הנזק ולתקנו . לדעתי גם בדירתו לא תוק המפגע רק סגרו את המים או אין שימוש באותה מקלחת/שירותים. מה עושים? לתקן ולהגיש תביעה? או להגיש תיעה למפקחת קודם?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  10:09, 21 באוקטובר 2014

  בראיה לעתיד ובראשי פרקים: יש לתעד את הנזק ויש לפנות בכתב אל השכן בדרישה לשאת בהוצאות התיקון. יש לפעול לתיקון הנזק מול הצעות מחיר מסודרות מכמה בעלי מקצוע וביצוע עבודה ותשלום כנגד חשבונית ואז לפנות שוב אל השכן בדרישה לשלם. רק לאחר כל אלו יהיה מוצדק להגיש תביעה. בהצלחה. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.