• זהר

  נשלח ע"יזהר 14:46, 25 באוקטובר 2014

  שלום, שכני שלי רוצים לעשות כביש גישה לבית שלהם בגבול הצמוד אליי. האם מותר להם ? האם מותר להם לצורך כך להרוס טרסות קיימות ללא אישורי שהן בקו הגבול? האם הם לא חייבים הייתר בנייה ? בתכנית תבע הארצית אין להם גישה של כביש מהמקום שהם רוצים ..האם מותר להם לפעןל בניגוד לתכנית ? בקטע אחר עליהם לבנות קיר בטון על מנת להקים כביד במקום אין דבר ואין הפקדה בין החצרות,האם מותר להם לבנות ללא הייתר בנייה וללא אישורי? תודה רבה.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עוה"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  06:51, 27 באוקטובר 2014

  לא סיפקת נתונים לגבי טיב הזכויות של הצדדים ואופן רישומן. האם מדובר בבית משותף רשום? שותפות במקרקעין? עליך לעיין גם בהוראות התב"ע המקומית החלה על המקרקעין. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.