ביטול חוזה וחוק המעמ - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • מיקי

  נשלח ע"ימיקי 20:06, 30 באוקטובר 2014

  שלום רכשתי דירה בפרוייקט תמא 38 דירה חדשה מהקבלן החוזה נחתם בינואר 2014 ואת הדירה הייתי אמור לקבל ביוני 2014. עקב העיקוב שחל במסירת הדירה עקב אי קבלת טופס ארבע הוצע לי לבטל את החוזה ולקבל את מלוא כספי בחזרה עיי הקבלן וזאת משום שאין לו תאריך מדוייק לקבלת הדירה עקב בעיות עם העירייה בקבלת טופס 4. שאלתי היא האם במידה וחוק המעמ. ייכנס לתוקף אהיה זכאי לו.במידה וארכוש דירה אחרת מקבלן למרות ביטול החוזה אציין. שהדירה שחתמתי חוזה עליה. היא. דירתי הראשונה. וסיבת ביטול החוזה. היא לא בגלל חוק המעמ אלא בגלל בעיות טכניות של הקבלן בקבלת טופס 4 ואי עמידה בתאריך המסירה המקורי.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  11:17, 2 בנובמבר 2014

  אם ביטול החוזה הוא אמיתי אזי חזרת לנקודת המוצא. הסכנה היא שהביטול ייחשב עסקה חוזרת (כלומר שנעשית עסקה נוספת במסגרתה אתה מוכר לקבלן את מה שרכשת ממנו). יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.