כניסה לדירה טרם קבלת טופס 4 - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • שלמה

  נשלח ע"ישלמה 14:18, 13 בנובמבר 2014

  שם תוכן הודעה:שלום רב אנו קבוצת דיירים שרכשנו דירות מקלן ידוע שבנה דירות בטירת כרמל הקבלן דיווח לדיירים שלגשת למשרד ולחתום על גמר חשבון שתוך יומיים יש טופס 4. רוב הדיירים שסגרו חשבון עברו לגור לדירות כבר לפני יותר משנה. עד עצם יום זה מעל שנה ו4 חדשים, טרם קיבל הקבלן טופס 4. מהסיבה שהקבלן חרג בצורה פלילית , בנה קומת מרתף שלמה ללא היתר ולא דווח על כך לדיירים. ערעור שהגיש הקבלן לוועדה המחוזית בחיפה, נדחה ומסקנותיו חמורות ביותר, כנראה שטופס 4 לא נראה בזמן הקרוב, עד שלא תוגש תב"ע חדשה ע"י הקבלן לוועדה המחוזית, וזו תבדוק איך לפתור את הבעיה, למען הדיירים שרכשו ואף אוכלסו בדירות ע"י הקבלן. השאלה , האם מגיע לנו הדיירים שגרים בדירות ללא טופס 4, ללא חשמל תקין וולא חיבור גז, מעליות וכו"´,לקבל שכירות מהקבלן, זה למעלה משנה ו4 חדשים שאנו חיים כך למרות שאנו גרים בדירות? השאלה מופנית מיכוון שמספר עו"ד עם תשובות שונות, אחד אומר שכן מגיע והשני לא מגיע. אודה לתשובתכם.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  21:26, 13 בנובמבר 2014

  הזכאות לקבל פיצוי או דמי שכירות, כמו גם יתר זכויותיכם מול הקבלן, יונקות מההסכם שנחתם בינכם לבין הקבלן וממסמכים מאוחרים עליהם חתמתם לצורך קבלת החזקה בדירה. חוות דעת משפטית בעניין יכולה להינתן רק על ידי עו"ד שעיין במסמכים אלו. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.