רשום בטאבו והערת אזהרה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • ר

  נשלח ע"יר 21:43, 19 בנובמבר 2014

  לאחר 7 שנים שנקנתה הדירה התברר לנו על ידי העורך דין זה שבעזרתו נקנתה הדירה שלא נרשמה בטאבו וישנה עוד הערת אזהרה אותו עורך דין שבקשנו לקנות דירה אחרת לא מבין איך זה קרה? האם זו רשלנות ומה עושים עכשיו?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  ygal meron,מנהל הפורום

  07:02, 20 בנובמבר 2014

  אמנם יש כאן אלמנט רשלני ואולם השאלה הנכונה היא האם נגרם נזק. השלמת הרישום מתבקשת והיא נדרשת לצורך מכירת הדירה. מה עושים? - מחישים את סיום הרישום. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
 • 10:49, 20 בנובמבר 2014

  איזה נזק יכול להיגרם?

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  11:24, 20 בנובמבר 2014

  עשרות תרחישים בסבירות אפסית, אפס תרחישים בסבירות גבוהה.

  תגובה
 • 07:59, 21 בנובמבר 2014

  אני מבקשת לדבר אלינו לא כעורכי דין אלא אנשים פשוטים ,איזה נזק יכול להיגרם לי ...נזק כספי ,האם מוטלת עליי האשמה זה הרי תפקידו של העורך דין שעסק בזה לרשום הטאבו.???
  אם אנו פותרים את הבעיה ומשיגים את כל הניירת הדרושה ורושמים בטאבו ומבטלים הערת אזהרה האם העניין נפתר או כשארצה למכור את הדירה שוב יהיו בעיות?
  אנא עזור לנו!ותן תשובה.

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  20:47, 23 בנובמבר 2014

  לצערי איני יכול לכסות בתשובה את מרחב האפשרויות. במקרה בו נגעתי, בעלי הדירה שלא נרשמו כבעלים, גם לא קיבלו הודעות מרשויות התכנון והבניה שבאופן רגיל נשלחות אל בעלי דירות הגובלות בתוכנית. בעלי הדירה לא ידעו על קיר שייבנה במחר מטר וחצי מחלונם אלא לאחר שהיה בנוי מספר שנים ונגרם להם נזק בלתי הפיך (כמעט). בכל מקרה יש לכם אינטרס ברור לסיים את הרישום ולתן את מחדלי העבר. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.