סירוב קבלן לחתום על העברת זכויות על שם הרוכשים - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • אוהד

  נשלח ע"יאוהד 19:56, 25 בנובמבר 2014

  שלום רב רכשתי דירה לפני מספר שנים. בתקופה האחרונה אני נמצא בהליך משפטי עם הקבלן לגביי ליקוים וכו' כרגע אני מעוניין למכור את הדירה והקבלן מסרב לחתום על העברת זכויות על שם הרוכשים (כנראה לאור התביעה שלי מולו) הייתי מעוניין לדעת האם זה חוקי? ומה האפשרויות שלי בנידון? תודה. כמו כן העורך דין שמטפל לי בתביעה מתנהל בצורה איטית ולקויה הייתי מעוניין לדעת כיצד אני מעביר את התיק לעו"ד אחר להמשך טיפול?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  ygal meron,מנהל הפורום

  21:37, 25 בנובמבר 2014

  פנית בשני עניינים שונים. התשובה אם לקבלן יש זכות חוזית להתערב ו/או למנוע העברת זכויות ממך אל צד שלישי, טמונה בהסכם שלך מול הקבלן. בהיעדר זכות של הקבלן שמעוגנת בחוזה, התנהגותו היא פסולה והיא עילה לתביעה. באשר להעברת ייצוג לעו"ד אחר, הדרך לעשות זאת היא בדיבור איתו. זכותך להפסיק את שירות עוה"ד בכל עת. זכותו של עוה"ד היא לקבל תשלום שכר טרחה בעד מה שעשה עד לאותה נקודת זמן. קבל מעוה"ד כתב שחרור בו הוא מודיע שאין לו התנגדות להעברת הייצוג המשפטי לאחר. יגאל מירון, עו"ד.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.