רישום בטאבו עם אזרחות זרה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • שוקי

  נשלח ע"ישוקי 17:14, 2 בדצמבר 2014

  אני אזרח תורכי ואזרח ישראלי. אבי אזרח תורכי בלבד, אין לו אזרחות ישראלית. לאבי יש דירה בארץ הרשומה על שמו משנת 1977, לפי מספר דרכון התורכי הישן שלו (מאז הוא החליף 3 פעמים דרכון תורכי ולכן מספר הדרכון התורכי עמו הוא רשום אינו קיים). נכון להיום לאבי בעיות בריאות, והוא מוגבל מאוד בתנועה ולכן אינו יוצא מביתו ובקושי זז ממיטתו. ברצוננו למכור את הדירה בישראל. כיצד ניתן להחתים אותו על מסמך/יפוי כח שיאפשר זאת?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  ygal meron,מנהל הפורום

  07:14, 4 בדצמבר 2014

  שינוי הרישום מצריך את המסמכים הבאים: בקשה של הבעלים הרשום, צילום הדרכון הישן (לפיו הוא נרשם בזמנו), צילום הדרכון החדש, תצהיר אדם זר שמכיר את הפרטים מידיעתו, יפוי כוח מאביך אל מגיש הבקשה. כל אלו יכולים להיעשות ללא יציאה שלו מביתו. בהצלחה. יגאל מירון, עו"ד.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.