מחסן פרטי אינו רשום בטאבו אך משולמת בגינו ארנונה. - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • אריק

  נשלח ע"יאריק 22:58, 10 בדצמבר 2014

  שלום רב, לצערי גיליתי רק כעת כי בטאבו לא נרשם המחסן שלי המשוייך לדירה שרכשתי לפני 10 שנים. בחוזה עליו חתמתי עם הקבלן הוא דווקא כן רשום כדת וכדין, ואף אני משלם עליו ארנונה כל השנים (הקבלן גם הגיש בזמנו לעירייה פירוט הכולל את שטח המחסן כחלק מהשטח שלי עם הפירוט שמדובר במחסן כמובן). מה ניתן לעשות בכדי להוסיף את המחסן כעת לרישום טאבו? האם זה הכרחי ? והאם אני נושא בעלויות לשם כך ? בתודה. אריק

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  09:40, 11 בדצמבר 2014

  איני יודע על בסיס מה אתה קובע שהמחסן אינו רשום. על מנת לדעת יש להזמין את מסמכי רישום הבית המשותף מלשעת רישום המקרקעין (טאבו) בה רשומים הבניין והדירה. מתשריט רישום הבית המשותף תוכל ללמוד על קיומו של הדירה ועל הדירה אליה הוא מוצמד. רק לאחר מכן יהיה ניתן לקבוע כיצד לתקן את הרישום. יגאל מירון, עו"ד.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.