ביטול עיסקה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • avinur

  נשלח ע"יavinur 18:43, 21 בדצמבר 2014

  לעו"ד שלום, בני חתם על הסכם קניית דירה מיד שניה. אחרי כמה חודשים התברר לו כי בבניין קיימים אי סדררים בניהול הבניין - תשלומי וועד בית , אחד הדיירים השתלט על מחסן ולא מאפשר לאחרים להשמש בו. בני רוצה לבטל עסקה זו ללא קנס. בעלי הנכס כמובן שלא גילו לו על כך לפני עיסקה. האם ניתן על סמך עילה זו לדרוש ביטול עיסקה??

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  10:32, 22 בדצמבר 2014

  שתי שאלות בעניין זה: א. האם מדובר בעניינים שאילו בנך היה יודע עליהם הוא לא היה קונה את הדירה? ב. האם הפרטים הללו ניתן היה לדעת בחקירה של קונה סביר או שמא אלו פרטים שבידיעת המוכר והקונה לא יכול להגיע אליהם? - ענה לעצמך על שתי שאלות אלו ויהיה לך כיוון להמשך. אני ממליץ להתייעץ בעוה"ד אשר ליווה את בנך וייצג אותו ברכישה. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.