בטחונות בהשכרת דירה יקרה לסטודנטים - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • בעל דירה

  נשלח ע"יבעל דירה 19:20, 22 בדצמבר 2014

  היי, אני בעלים של דירה די יקרה באיזור יקר. את הדירה אני עומד להשכיר לשלושה סטודנטים. רציתי לדעת אילו בטחונות כדאי לקחת מהם? מה שהכנסתי לחוזה עד עכשיו זה שהשוכרים הם כולם ביחד וכל אחד לחוד ומעבר לזה שלושה ערבים אשר ערבים לכל ההתחיבויות של כל השוכרים. מה עוד כדאי לבקש?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  07:45, 23 בדצמבר 2014

  תמהיל הבטחונות הוא בסוף גם פונקציה של המצוי. הרצוי הוא בטחונות שאיתם ניתן לקצר את ההליך המשפטי במקרה של הפרה. בטחונות אפשריים (בנוסף לערבות האישית ) הם ערבות בנקאית אוטונומית, שטרי חוב (אף הם בערבות אישית), ובנוסף שילוב של הוראות 'חכמות' בהסכם השכירות, שעניינן קיצור זמנים ופישוט ההליכים. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.