open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 28 בדצמבר 2014

            מועד חישוב התקופה לפי סעיף 49 (ב2)

            שלום,
            בחודש 02.14 נרכשה דירה ממנהל עזבון. שלושה חודשים לאחר מכן, בחודש 05.14, ניתן אישור בהמ"ש לחוזה המכר. רק החודש (12.14), נמסר אישור מס שבח לשם ביצוע העברת בעלות בטאבו. במידה והרוכשים יהיו מעוניינים למכור את הדירה בפטור ממס שבח (לפי סעיף 49 (ב2)) - האם חישוב "הזכות בדירה" לתקופה של 18 חודשים תחושב החל ממועד חתימת החוזה (02.14), או שיש להתחיל לחשבה רק החל ממועד רישום הדירה על שם הרוכשים בטאבו?
            תודה מראש!

            28 בדצמבר 2014
          • 28 בדצמבר 2014

            התייחסות עוה"ד יגאל מירון לעניין חישוב תקופה לפי סעיף 49 (ב2)

            המועד הקובע הוא המועד בו אושר ההסכם על ידי בית המשפט. יגאל מירון, עו"ד

            28 בדצמבר 2014
          forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form