תיקונים בדירה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • יריב

  נשלח ע"ייריב 14:15, 4 בינואר 2015

  אני בעל דירה . יש לי שוכרת שמעוניינת לשכור את הדירה שלי לתקופה ארוכה . השוכרת מסכימה למחיר שביקשתי לתשלום. לי יש שאלה בבקשה , השוכרת מקבלת את הדירה משפוצת והכל מושלם שם. אני לא מעוניין להתעסק בתיקונים של הדירה , ולא מעוניין לשלם על התיקונים . אני רוצה להכניס בחוזה סעיף שכל התיקונים ( אינסטלציה , חשמל ,מזגנים , דוד שמש ) שמתרחשים בדירה שהשוכרת תתקן בעצה ( כלומר תביא איש מקצוע ) ותשלם לו. האם הדבר הזה מקובל ? האם יש בעלי דירות שעושים כך ? מה לדעתך אני יכול לעשות בנידון ? אני חוזר , הדירה עכשיו במצב מושלם . רק שהיא תתעסק בכל התיקונים שיתרחשו בעתיד. ( אינסטלציה , חשמל ,מזגנים , דוד שמש ) תודה מראש ושבוע טוב , יריב .

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  16:03, 4 בינואר 2015

  חוק החוזים מאפשר להסכים כפי שאתה מבקש. מה עושים אחרים אינו רלוונטי. בהצלחה. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.