הצמדות לדירה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • אוהד

  נשלח ע"יאוהד 10:25, 7 בינואר 2015

  שלום ברשותי אישור מחברה משכנת\קבלן לכך שיש מחסן פרטי לדירה (בבניין משותף). ואילו ב"רשות מקרעי ישראל" לא מוזכר המחסן כחלק מההצמדות שיש לדירה. אלא רק החניה והמרפסת. כמו כן בידי הבעלים של הדירה יש את החוזה מהקבלן שאכן לדירה יש מחסן והמספר שלו. הדירה עדיין לא רשומה בטאבו. נאמר לי ברגע שהדירה תעבור לטאבו החברה המשכנת תעביר את מלוא ההצמדות שיש לדירה ובתוכם המחסן. השאלה האם לבעלי הדירה יש אכן בעלות חוקית על המחסן? האם עליי לחשוש לגבי זכויות הבעלים של הדירה על המחסן?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  08:58, 8 בינואר 2015

  עקרונית הרישום ברשות מקרקעי ישראל 'כפוף' למה שמפורט אל החברה המשכנת ובמצב הדברים שתיארת אתה 'מכוסה'. על מנת להיות יותר קדוש מהאפיפיור, פנה אל הרשות הצג בפניה את המסמכים שאיזכרת ודרוש עדכון הרישום גם שם. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.