רעש בקרבת בית מגורים - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • ח

  נשלח ע"יח 10:05, 19 בינואר 2015

  שלום, נכנסתי לפני מספר ימים לדירה חדשה בקומת מרתף בתל אביב. לפני שחתמתי על חוזה, שאלתי את בעל הבית לגבי רעש והבהרתי לו שמאוד חשוב לי להיות בסביבה שקטה ושאם זה לא המצב אז אני לא מעוניינת. הוא ענה שיש נגריה לידי, אך כמעט אין רעש כי אין שם הרבה עבודה והמקסימום שאשמע הוא רעש של ניסורים שיימשכו דקות ספורות ביום. סמכתי עליו, ולכן חתמתי על חוזה. בבוקר הראשון שלי בדירה חשבו עיניי. מסתבר שהגג שלי הוא רצפת הנגרייה וקיים רעש מתמשך שנשמע כמו הפצצות על גג ביתי. כשפניתי לבעל הבית בנושא, הוא אמר שאני מוזמנת לעזוב בכל עת. הבנתי שאמורה להיות הפרדה בין בתי עסק מרעישים לבין מגורים. מה האופציות שלי לפעולה? אציין שאני לא מעוניינת לעבור שוב דירה בזמן הקרוב בגלל סיבות אישיות.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  19:53, 19 בינואר 2015

  אם בעל הדירה הציג מצג שווא או הטעה אותך ביחס לדירה ולנתוניה, את יכולה להודיע על ביטול (מידי) של ההסכם. שיהוי יסב לך נזק משפטי. הואיל ואת מדגישה את הצורך בשקט, אין מנוס אלא לעזוב את המקום. להבא בדקי היטב גם בשעות יום שונות. בשולי הדברים תיתכן זכות לפיצוי על נזקים שנגרמו כתוצאה מהמעבר הכפול אל הדירה וממנה, ככל שניתן להוכיח שהיתה שם הטעיה מצד בעל הבית. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.