ברור חוק - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • אנונימית

  נשלח ע"יאנונימית 17:31, 19 בינואר 2015

  שלום, אנו שוכרים דירה, בדירה החלה רטיבות לפני בערך 3 חודשים. על הקירות נוזלים מים, וכל האמבטיה מלאה עובש. ביקשנו מס' פעמים מבעל הדירה לסדר, אך הוא לא מטפל בזה. דוחה את זה כל הזמן, ככל הנראה מאחר ועלות הטיפול יקרה. מאחר וכבר עבר זמן רב והוא לא עושה עם זה כלום, ולא לעניין לחיות במצב הזה ובטח לא בחורף, אמרנו לו כי לא נשלם חשבונות עד שיסדר זאת. בתגובה הוא איים שאם לא נשלם עד 48 שעות הוא ינתק את המים והחשמל. האם זה חוקי לעשות את זה? בכלל, מה אומר החוק בנוגע למצב הזה? נשמח לתגובה. תודה רבה.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  19:49, 19 בינואר 2015

  הדין החל בעניינכם הוא חוק החוזים. קראו היטב את התחייבויותיכם המנויות בהסכם השכירות ופעלו בהתאם להן. אינכם מורשים לעשות דין עצמי (אלא אם הזכות מוקנית לכם בהסכם השכירות במפורש) ומאידך גם לבעל הבית אסור לנתק אתכם מהמים והחשמל. אם בעל הבית מפר את הסכם השכירות במחדלו לתקן את המוטל עליו, פעלו בכלים המשפטים המתאימים למקרה של הפרת הסכם. הקפידו על יצירת תשתית ראייתית לפעולותיכם ולמחדליו של בעל הבית. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.