צווי עיקול בטאבו - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • דוק

  נשלח ע"ידוק 01:28, 22 בינואר 2015

  היי, אני מעוניין לרכוש דירה אך חוץ מהערת אזהרה עקב משכנתא, לדירה יש גם מספר צווי עיקול. בנוסף- האדם שמוכר, רשום בהערת אזהרה בלבד ובבעלים רשומה חברת הבנייה. אנחנו צריכים לקחת משכנתא כדי לקנות את הדירה. האם בכלל ניתן לקנות דירה כזאת ובמידה וכן, כיצד זה מתבצע? האם קודם יש להסיר את כל העיקולים והחובות?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  11:45, 22 בינואר 2015

  ניתן לרכוש דירה כזו ובתנאי שאתה מבין היטב מה אתה עושה ומעגן את ההבנה בסדר פעולות נכון. עוה"ד שייצג אותך בעסקה יגן עלייך ויסביר לך את המהלכים. בנק למשכנתאות לא בנוי לטפל ב'מקרים מיוחדים' ולכן יש להגיע למצב בו הרישום תקין ו'נקי' לפני שהבנק נותן את השקל הראשון. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.