ברור פרטים לגבי עסקת נדל"ן לפני 1998 - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • אור

  נשלח ע"יאור 15:36, 22 בינואר 2015

  שלום, בעקבות מותו של אבי אנו זקוקים למידע לגבי קניית דירה שביצע אבי לפני 1998 . ע"פ נסח הטאבו נרשמה בעלות על הדירה ב- 96' אך לטענת אשתו שעמה קנה את הדירה , העסקה בוצעה ב-90'. האם יתכן כי למרות הרשום בנסח טאבו בפועל העסקה בוצעה לפני? אם אכן לא ניתן להסתמך על נסח הטאבו, היכן ניתן למצוא מידע אמין לגבי מתי בוצעה העסקה בדיוק? תודה רבה!

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  17:14, 22 בינואר 2015

  נסח הסטורי יכול לשקף את המועד בו נרשמה הערת אזהרה בעסקת הרכישה (שאמור להיות סמוך מאד לחתימת ההסכם). ניתן להוציא אפילו דרך האינטרנט באופן מיידי ותמורת כ 16 ש"ח. המידע המדוייק ביותר יימצא ברשויות מיסוי מקרקעין. ניתן לפנות למשרד הרלוונטי (לפי מיקום הדירה) ולקבל את המידע. המידע לא תמיד מיידי ועשוי להיות כרוך בתשלום אגרה ובהוכחת זיקה לנישום. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.