הצמדת חניה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • רביד

  נשלח ע"ירביד 18:12, 9 בפברואר 2015

  אני גר בבניין שחולק חניה משותפת עם עוד בניין והחניה מאז ועד היום היתה על בסיס מקום פנוי...ועד הבית החליט שהוא מציב מספרים על מנת שאנשים זרים לא יחנו אצלנו ומצמיד לכל דייר (ללא אישור של הדייר) חניה א. לא נעשתה אסיפה כללית זאת אומרת לא התקבלה פה אחד ב. הדיירים הוחתמו בדיעבד (לאחר שהוצבו המספרים) מן הסתם אני מתנגד להצבת המספרים וגם לא הוחתמתי הועד לא רוצה להוריד את המספרים אלו טענות אני יכול לטעון אם אני רוצה לתבוע?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  18:35, 9 בפברואר 2015

  השאלה היא מה אתה רוצה לתבוע. ניהול הרכוש המשותף ייעשה בהתאם להוראות התקנון המוסכם או התקנון המצוי שהוא חלק מחוק המקרקעין. בדוק איזה מהם רלוונטי במקרה שלך. זו תהיה נקודת המוצא שלך. בהצלחה. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
 • 19:03, 9 בפברואר 2015

  בהתאם להוראות התקנון המצוי שהוא חלק מחוק המקרקעין

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  10:26, 10 בפברואר 2015

  אם כך - ההחלטה אינה תקינה והיא יכולה להיחשב שרירותית ופוגעת.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.