גבול בין מיגרשים - שבוצע יל ידי מודד שהוזמן ע"י השכנה. - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • אביטל

  נשלח ע"יאביטל 11:44, 20 בפברואר 2015

  לאחר סימון גבולות המיגרשים שנמדדו על ידי מודד מטעמה של השכנה - נראה בבירור שהגדר מהברזל שהיא הציבה לפני מספר שנים נמצאת בשטח שלי. השכנה מסרבת להזיז הגדר בטענה שיש סכסוך שכנים, אני טוענת שיש בעייה אנושית בין שתינו אבל זה לא נותן גיבוי לכניסה שלה לתוך המיגרש שלי עם גדרות.אני דורשת לא רק שתזיז את הגדר לתחומה אלא שתוריד את הגובה מ- 2.5 מטר ל- 60 ס"מ כפי שרשום בתב"ע. הקיבוץ מתקשה לטפל ומעדיף כהרגלו שלא לנקוט עמדה. לי מאוד מפריעות הגדרות - אני עוסקת באמנות וקשה לי לחיות מאחורי גדרות. מה עושים? תודה אביטל.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  יגאל מירון, עו״ד,מנהל הפורום

  05:44, 22 בפברואר 2015

  הואיל ומדובר בקיבוץ לא ברור על איזה רישום ועל איזו מדידה את מדברת. כל עוד לא מדובר בחלקות נפרדות ברישום בלשכת רישום המקרקעין ולא מדובר בזכויות בעלות או חכירה - הפתרון יבוא דרך מנגנונים שבתוך הקיבוץ. יגאל מירון, עו׳ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.