נזילת מים מהתיקרה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • בועז

נשלח ע"יבועז 16:59, 22 בפברואר 2015

שלום ברשותי דירה בקומה שלישית ואחרונה בבניין מגורים משותף . ( מעליי אין עוד דירות , אני הדירה האחרונה בבניין ). אני משכיר את הדירה לדיירים , הדיירים התקשרו אלי ואמרו לי שיש להם נזילה של מים מהתיקרה של הדירה , הזמנתי איש מקצוע , והוא אמר לי שצריך לאטום את הגג של הבניין . אני רוצה לציין שהבניין הוא די ישן , אין ועד בית המטפל בבעיות , ואין עם מי לדבר . השאלה שלי היא כזאת . בגלל שהבעיה היא מהגג של הבניין , כל הדיירים צריכים להתשתתף בתיקון של הגג. מה אני צריך לעשות ? מה אני צריך לעשות במצב שבו נתקלתי ? מה השלבים ? תודה בועז .

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

17:18, 22 בפברואר 2015

תגובה
  • 17:20, 22 בפברואר 2015

שלום עו"ד יגאל מירון
    לא רואים מה כתבת בתגובה...

תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

17:21, 22 בפברואר 2015

עלייך לברר אם הגג הוא רכוש משותף או פרטי. אם הגג הוא משותף- עלייך לברר אם יש הוראות בתקנון הבית ביחס לשיעורי ההשתתפות באחזקת רכוש משותף. עלייך לפנות לבעלי הדירות השונות ולדרוש את השתתפותן בהוצאה לפי החלק הנכון. עלייך להזמין מספר מומחים ולקבל הצעות מחיר. עלייך לבצע את התיקון ולגבות את השתתפות השכנים. בהצלחה. יגאל מירון, עו"ד

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.