הערת אזהרה לדירה שלא רשומה בטאבו - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • אור

  נשלח ע"יאור 07:56, 23 בפברואר 2015

  התקשרתי בחוזה לרכישת דירה שרשומה בחברה המשכנת וברשות מקרקעי ישראל ולא בטאבו בבניין שקיבל לא מזמן טופס 4. על הדירה רשומה משכנתא ברשם המשכונות ובחברה המשכנת, ברשות מקרקעי ישראל אין שום הערה לעניין המשכנתא. בנסח לעיון של רשם המשכונות ישנה הערה " קיימת קביעה לגבי משכון נוסף"... מה זה אומר שלא ניתן לרשום אותי כנושה נוסף?? האם עליי לרשום הערה לגבי האיסור לביצוע עסקה בנכס ברשם המשכונות,ברשות מקרקעי ישראל ובחברה המשכנת?? תודה רבה!

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  17:22, 23 בפברואר 2015

  די ברישום הערה אצל החברה המשכנת. אישור הזכויות של רשות מקרקעי ישראל (מקודם: מינהל מקרקעי ישראל) מפנה אל אישור הזכויות של החברה המשכנת. ההערה אצל רשם המשכונות מתייחס לשיעבוד לטובת הבנק. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.