יפוי כוח - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • אנונימית

  נשלח ע"יאנונימית 16:54, 25 בפברואר 2015

  רציתי לדעת האם ניתן לבטל ייפוי כוח שניתן לעו"ד כדי לייצג אותי מול עו"ד של בעלי דירה, שברצוני לקנות מיד שניה . העניין הוא שחתמנו על יפוי כוח ולאחר מספר ימים התברר שהעו"ד אינו מומחה למקרקעין/נדל"ן ומהסיבה הזאת אני לא מעוניינת בשירותיו. הבעיה היא שהעו"ד העביר את ההצעה לרכישת דירה ועוד פרטים שלנו לעו"ד של בעלי הדירה ולכן תהליך הרכישה החל.(יש לציין כי הגעתי לעו"ד דרך משרד תיווך שהציג את העו"ד כמספר אחת בעסקאות מסוג זה)

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  16:06, 26 בפברואר 2015

  יפוי הכוח הוא כלי בלבד (לצורך ביצוע השליחות). עלייך להודיע לעוה"ד מיופה הכוח שאת מבטלת את השליחות ולהורות לו להעביר את המידע לצדדים השלישיים. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.