רטיבות קפילרית בבית חדש - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • מאיר קרסו

  נשלח ע"ימאיר קרסו 16:24, 26 בפברואר 2015

  האם ניתן לשלוח מכתב אזהרה או לעשות משהו, כדי שהחברה תתייחס ותתקן את בעיות הרטיבות, שנובעות מחוסר מערכת ניקוז בבית חדש. יש לציין שטרם נמסר המפתח. בעיות הרטיבות נראו וצולמו על ידי, כשהגעתי לקחת מידות לבניית ארונות מטבח וארונות בחדרים. כעת החברה מתעלמת ממני ואינני יכול להמשיך בביצוע הארונות ויותר מכך, בשל החשש שהרטיבות תחזור, אינני יכול להתקין בכלל את הארונות. תודה מראש, מאיר.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  08:46, 1 במרץ 2015

  חזור אל הוראות הסכם הרכישה. כל עוד לא הקבלן לא מבקש לבצע מסירה- טרם התגבשה זכותך בקשר עם נזקים. מומלץ בחום להגיע למעמד מסירת החזקה 'מצוייד' בבעל מקצוע שעניינו בליקויי בניה ובמצלמה איכותית. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
 • 08:35, 3 במרץ 2015

  תודה על תגובתך, אבל הבעיה החלה כבר לפני שלושה חודשים והרטיבות רק הולכת ומחמירה. הם כל הזמן טוענים שהם מתכננים את התיקון, אך לא עושים דבר. בינתיים הבית ממשיך להינזק. אתה עדיין חושב שאני צריך להמתין ליום המסירה ורק אז להביא בעל מקצוע? ואם בעל המקצוע יגלה את הרטיבות ביום שנגיע, האם עלי לקבל את הבית כמו שהוא או לסרב לקבל את המפתח.

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  08:59, 3 במרץ 2015

  אזי אתה תודיע שהנכס אינו תקין ואתה לא יכול לקבלו. הם יגידו שלא מדובר במשהו מהותי וניתן לעשות שימוש בדירה ואתם צפויים להתכתש בנקודה. הואיל וביססת את הנקודה בפניות קודמות. יש לך יתרון מסויים. מה ילד יום? הנבואה ניתנה לשווטים. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
 • 12:30, 3 במרץ 2015

  תודה רבה על התגובה המהירה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.