• גורביץ

  נשלח ע"יגורביץ 12:40, 3 במרץ 2015

  אנחנו ירושה 8 אישים כמה דברים דודה מתה. בגלל ויקוחים זה יש מנהל עזבון קשה מדבר. דירה אחד יש בצוואה אני ועוד איש . בינתיים קרה נזילה חזק זה דירה ונזק לשכנים מתחת צועקים. וצריך תיקון הרבה כסף. מי לשלם תיקון זה אני והאח לרשת זה דירה אבל עוד לא קיבלנו? או כל 8 אישים. וגם מי צריך לשלם זה ארנונה ? וגם אם ישכיר אחר כך למי מגיע זה כסף? הכל זה עוד לא עבר אלי. זה דירה כבר שלנו או לא?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  10:54, 4 במרץ 2015

  בסופו של דבר מי שהוא היורש של הדירה והופך להיות הבעלים - הוא זה שיצטרך לשלם ארנונה ועד בית וגם תיקון נזקים. שני דברים בעניין זה - א. אם טרם ניתן צו ירושה/צו קיום צוואה אז למעשה יורש ואין אחראי יחידי אבל מי שישלם במקומו של היורש הסופי, יהיה זכאי להשבת הוצאות שהוא הוציא. ב. אם טרם חולק העזבון הרי שהליקויים בדירה מורידים את ערכה ועשויים לשנות את אופן החלוקה. חסרים פרטים בשאלה מכדי שאוכל לענות ביתר פירוט. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.