חתימה חוזרת על מסמכים - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • מריו

  נשלח ע"ימריו 10:38, 6 במרץ 2015

  לפני 20 שנים חתמתי על בקשה לביטול הערת הזהרה אצל עו"ד ( בעקבות סעיף בצוואה ) כיום פונים אלי שוב לחתום על אותה הבקשה דומה בנוסח אחר .נראה שהטאבו לא מקבל את המסמך הקודם . כל ההתעסקות עם זה מעכירה את רוחי ומחזרה אותי אל תקופה ואל דמויות שאני מבקש לשכוח שאלתי : האם אני חייב לחתום פעם נוספת ? האם הצד השני לא יכול לפנות לבית משפט כדי לאשר את המסמך הקודם ולעזוב אותי לנפשי ? האם ניתן לתבוע אותי בשל כך ?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  08:59, 8 במרץ 2015

  החתימה על המסמכים נעשתה מכוח תמונת מצב משפטית נתונה אשר ככל הנראה לא השתנתה. אינך חייב לחתום שוב ואולם ככל שהדבר מסב נזק לצד השני - הוא זכאי לתבוע אותך על הנזק. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.