בעל בית שרוצה להראות את הנכס לקונים - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • שמואל

  נשלח ע"ישמואל 22:34, 8 במרץ 2015

  שלום, אני שוכר דירה בת"א. לפני כחצי שנה בעל הבית החליט שהוא מעוניין למכור את הדירה. הוא תיאם איתנו פעמיים בשבוע במשך שעה כל פעם שמגיעים קונים לראות את הדירה, בנוסף לשעתיים הללו לפחות פעם נוספת כל שבוע הוא מתאם איתנו מועד נוסף. אנחנו רוצים לבוא לקראתו ולאפשר לו להראות את הדירה לקונים אבל הדבר נמשך כבר מעל חצי שנה!! שעתיים-שלוש בשבוע שאנשים זרים מסתובבים לנו בדירה! בפעמים קודמות שניסינו לדבר איתו הוא מיד התחיל להתווכח ולהגיד שעפ"י חוק אסור לנו למנוע ממנו למכור את הדירה. אנחנו כמובן לא מעוניינים למנוע ממנו למכור, רק מעוניין לקבל חזרה את שגרת החיים שלנו. האם יש איזשהו חוק או תקדים בנושא? האם יש לנו מה לעשות?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  18:47, 9 במרץ 2015

  בצורה מנומסת אך אסרטיבית, הקצו מועד קבוע אחד בשבוע להצגת הדירה, והיו מוכנים לאפשר את הצגת הדירה גם בזמן אחר, כשהדבר ממש נדרש. בהצלחה. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.