• רמי

  נשלח ע"ירמי 12:13, 10 במרץ 2015

  שלום יש לי דירה בצפון שאני משכיר אותה למשפחה . הדירה היא בקומה אחרונה בבניין משותף. יש בגג של הבניין נזילה . והדיירים ששוכרים את הדירה שלי מתלוננים . הזמנתי איש מקצוע והוא אומר צריך לאטום את הגג. לכן כל הדיירים צריכים להשתתף בתיקון. יש לציין שאין ועד בית ואין מי אשר מטפל בבעיות. אני אישית גר בדרום. ואין לי את היכולת לעשות אספת דיירים. ולטפל בנושא. מה אני יכול לעשות בנידון ?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  13:45, 10 במרץ 2015

  בהנחה שגג הבניין אינו רכוש פרטי (שאז על בעליו לתחזקו) הנטל נופל על כלל בעלי הדרות. קבל 2-3 הצעות מחיר, פנה אל השכנים לקבלת אישורם או כספם מראש, בצע את העבודה בכסף שהצטבר וגם אם אתה נושא בחלק של אחרים, פנה לקבלת תשלום מהמאחרים. תבע את מי שמסרב לשלם. בהצלחה. יגאל מירון, עו"ד.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.