כיצד ניתן להתלונן על התנהלות המפקח? - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • משה

  נשלח ע"ימשה 12:08, 18 במרץ 2015

  שלום בדיון הוא העליב אותנו (ואני לא חושב שצריך להתייחס ככה לאף אזרח אפילו אם הוא מתרגש בדיון) הוא מנע מאיתנו להביא הוכחות ואז פסק שאין לנו בדל ראיה חשבתי לערער אבל אין לי כוח וכסף ללכת למחוזי. זה יעלה הרבה יותר ממה שאולי אקבל (האמת גם איבדתי אמון במערכת. זה היה מזעזע) בכול מקרה רציתי להתלונן עליו גם על גסות רוח וגם על מה שנראה לי נוהל לא תקין (לקבוע שלא יוצגו ראיות כי אינן רלוואנטיות) ואחר כך להשמיץ בפסק הדין שאני פונה בלי ראיות . הבעיה שבנציבות תלונות על שופטים אמרו שהמפקח אינו שופט (הופתעתי כי כשהוא נכנס נעמדנו לכבודו , הוא להש גלימה למיטב זיכרוני,הפקידה אמרה שכשהופט נכנס לקום וכתוב "פסק דין " על ההחלטה) אצל מי מתלוננים?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  18:59, 18 במרץ 2015

  המפקחים על רישום המקרקעין כפופים לממונה על המרשם. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.