חסימת גישה למד מים - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • אופיר

  נשלח ע"יאופיר 11:33, 3 באפריל 2015

  שלום, אני גר בבית מגורים שהוא למעשה 4 דירות (אבל לא בניין),לבית שלי ושל השכן שלי יש שביל גישה שכל השטח שלו שלנו. אנחנו רוצים לעשות שער בכניסה לשביל כדי שלא ייכנסו לנו לשטח אבל העניין הוא שבהמשך השביל יש חדר קטן של שעוני מים וגז של כל הדיירים והשביל הוא הדרך היחידה להגיע אליו. לכן שאלתי היא- כיצד ניתן לחסום את הגישה לשביל? חשבתי על לעשות שער ולתת מפתח לחברת המים והגז אך אני לא מאמין שהדבר ריאלי שהרי הנציגים שלהם לא ילכו עם צרור מפתחות ויפתחו כל שביל כדי להגיע למונים. האם מנסיונך יש פתרון לכך? לאחרונה נכנסו המון אנשים לשטח הפרטי שלנו ואנחנו ממש צריכים לחסום את הגישה ו"להשתלט" חזרה על השטח שלנו. תודה וחג שמח.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  09:33, 5 באפריל 2015

  ישנם פתרונות משני סוגים: א. לאפשר גישה ב. לדווח על הקריאות . דברו עם חברות הגז והמים בעניין. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.