תשלום דמי תיווך - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • סמדר

  נשלח ע"יסמדר 06:47, 8 באפריל 2015

  בעלת רישיון תיווך הבאתי עסקה לחברת בניה בהוד השרון וכן הבאתי את עו"ד שמייצג את בעלי הקרקע . ההצעה לבעלי הקרקעות היתה עסקת קומבינציה של 50%. בפועל נסגרה עסקת קומבינציה 50 % על חלק מהיחידות ועליהם הקבלן מוכן לשלם חצי . וחלק עסקת שירותי בניה בלבד. על שירותי הבניה הקבלן לא מוכן לשלם. מה עלי לעשות? ההסכם וההצעות שהוצעו ללקוחות היו על עסקאות קומבינציה . האם מגיע לי תיווך ע"פ החוזה שנחתם עם הקבוצה?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עוה"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  11:49, 8 באפריל 2015

  כידוע לך, דרישת החוק היא שהתחייבות לשלם לך תהיה מעוגנת בהסכם. הואיל וההסכם שלך לא התייחס לאפשרות שהתגבשה ידך היא על התחתונה. כל מה שתגיעי בהבנה והסכמה - לרבות פשרה - עדיף על מהלך משפטי. זה הזמן לעשות עדכון להסכם שכר הטרחה שלך. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.