וועד הבית - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • רותי

  נשלח ע"ירותי 17:41, 22 באפריל 2015

  שוכרים מהגהנום הסתבר שהם עבריינים. לא שילמו ולא יצאו מהדירה במשך למעלה משנה! ארנונה , מים, חשמל, אמרו שאנחנו לא אחראים על החוב שלהם. והתקשרנו לוועד הבית לברר אולי שם הוא שילם. והוועד צרח עלי שאני זאת שצריכה לשלם.. כבעלת הדירה. כעסתי מאוד שבמשך שנה לא יצר קשר להודיע שהדיירים לא משלמים. אבל כן יצר קשר כדי לחתום על הרחבת הסבת הדירה שלו למשרדים. האם אין אחרית לוועד שלא יידע אותי מלכתחילה על החוב של הדיירים? האם אנחנו צריכים לשלם וועד של השוכרים הפושעים שלא שילמו שכירות, לא פינו. וגם לא שילמו מיסים?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עוה"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  20:54, 26 באפריל 2015

  עקרונית התשלום הוא בגין הדירה ואם הדייר אינו משלם ניתן לתבוע את התשלום מהבעלים. למרות זאת - אין צורך לרוץ ולשלם. היה ותתבעו - יש להוציא 'הודעת צד שלישי' שמהותה חובה של מישהו אחר כלפיכם. יגאל מירון, עו"ד.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.