הפרת חוזה מצד המשכיר - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • שרית

נשלח ע"ישרית 10:50, 27 באפריל 2015

שלום רב יש לי עסק וכרגע הוא לא מצליח והחוזה שכירות שלי הוא לחמש שנים אין שום אופציה חלופית לצאת חוץ מלמצוא שוכר חלופי. כבר שנתיים אני מנסה למצוא שוכר אפילו ללא כסף ואיני מצליח בגלל המיקום/שכירות גבוהה למקום. אין לי אפשרות אחרת אלא לצאת מהעסק ללא כלום ובהפסדים רבים. בחוזה רשום פיצוי מוסכם 50,000 דולר????? אני כל כך מיואשת ולא יודעת מה לעשות , האם יש דרך לצאת ללא הפסדים נוספים כמו לא לשלם את השכירות שאני אצא? האם יש דבר כזה חוזה מקפח מצד המשכיר?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

עוה"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

17:11, 27 באפריל 2015

תחום החוזים פתוח לטווח גדול מאד של הסכמות וגם כאשר ההסכם אינו סביר, הטעות הכלכלית שלך אינה מקימה זכות להפר את ההתחייבות החוזית. . פני ליעוץ פרטני כאשר תציגי לעוה"ד את הסכם השכירות שנחתם. יגאל מירון, עו"ד

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.