• 14 במאי 2015

    דירה יחידה ורכישת דירה חלופית על הנייר מקבלן

    אני ומשפחתי מתגוררים בדירה יחידה שלנו שרכשנו לפני כ 15 שנים
    לפני כשנתיים רכשנו על הנייר דירה חלופית בתהליך בניה מקבלן
    בניית הדירה החדשה טרם הסתיימה וטרם נמסרה לחזקתנו
    בימים אלה חתמנו הסכם למכירת הדירה הישנה
    כיצד לדווח בטופס המש"ח את המכירה בקשר לפטור הניתן לדירה יחידה ?

    14 במאי 2015
  • מנהל הפורום עוה"ד יגאל מירון 17 במאי 2015

    התייחסות עוה"ד יגאל מירון לעניין דירה יחידה ורכישת דירה חלופית על הנייר מקבלן

    הפטור ממס שבח שאתם מבקשים לנצל הוא פטור לפי סעיף 49ב(2). עוה"ד המייצג אתכם במכירה ינחה אתכם ויסייע לכם. יגאל מירון, עו"ד

    17 במאי 2015
    • 17 במאי 2015

      התייחסות עוה"ד יגאל מירון לעניין דירה יחידה ורכישת דירה חלופית על הנייר מקבלן

      ביקשנו בעת רכישת הדירה על הנייר דחיה במש"ח מס רכישה לתשלומו - שנה לאחר קבלת חזקה בדירה שרכשנו מהקבלן .
      האם קיימת הקבלה מבחינת המועדים לדחייה זו גם בקשר לתשלום מס שבח ?

      17 במאי 2015
      • מנהל הפורום עוה"ד יגאל מירון 17 במאי 2015

        התייחסות עוה"ד יגאל מירון לעניין דירה יחידה ורכישת דירה חלופית על הנייר מקבלן

        אכן הדברים מקבילים/דומים אך לא אוטומטיים. בקש סיוע מעוה"ד המייצג בעסקה.

        17 במאי 2015
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?