ביטחון במזומן שבעל הבית מסרב להחזיר - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • אלמוג

  נשלח ע"יאלמוג 18:54, 14 במאי 2015

  שלום וברכה , סיימנו את חוזה השכירות שלנו ובעל הבית מסרב להחזיר לנו את הפיקדונות (קיבל לידו את כל האישורים הרלוונטים שאין חוב )ץבנוסף בעל הבית קבל מאיתנו בתחילת החוזה צאק מזומן בסך 3000 ש"ח שהיה מוסכם שיוחזרו בתום תקופת השכירות במידה והנכס תקין . בחוזה ישנו סעיף שאין אנו מחוייבים לצבוע את הדירה ( התקבלה לא צבועה ועל כן אין בחובתנו לצבוע )כמו כן אין איזכור לגביי מצב הגינה . אנחנו כן צבענו את הדירה(לבן) על מנת שיהיה נעים לנו לגור בה ובנוסף ניקשנו עישבייה , בעל הבית מבקש ששנקש שוב עישביית פרא שצמחה (למרות שאין שום סעיף בחוזה לגביי סידור הגינה - אנחנו קיבלנו גינה ממש לא מסודרת ומנוקשת ועוד החזרנו אותה במצב הרבה יותר טוב ממה שקיבלנו . מה עליינו לעשות על מנת לקבל את שמגיע לנו חזרה ?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עוה"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  08:16, 17 במאי 2015

  א. ניתן לרצות את בעל הבית, לבצע את הנדרש מכם. ב. ניתן להתמקח על תנאי ההשבה ואז יחול כל מה שתסכימו עליו. ג. ניתן לתבוע אותו בבית משפט. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.