שינוי מיקום השיש על ידי הקבלן - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • דוד

  נשלח ע"ידוד 17:49, 8 ביוני 2015

  שלום רב, רכשתי דירה על הנייר לפני כשנתיים. במהלך מסירת המפתח, נוכחתי שמיקום השיש במטבח, איננו על פי מה שמצוין בתכנית. השיש הוזז כמטר וחצי ימינה. הקבלן טוען שהמיקום של השיש בתכנית איננו מחייב אותם. האם הוא צודק? יש לציין שהוא חתום על התכנית הזו. באף תכנית אחרת לא מתואר מיקום השיש.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עוה"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  18:44, 8 ביוני 2015

  אתה לבטח מבין שאין לי יכולת להתייחס למסמכים אשר מצויים בפניך ואינם מצויים בפני. השאלה המשפטית שאתה שואל היא כנראה: "כיצד יודעים היכן אמור להיות ממוקם השיש של המטבח ?" תשובתי : לומדים זאת מההסכם שנחתם, לרבות נספחיו כגון מהתוכניות ומהמפרט. האם הערת לקבלן על העניין בעת קבלת החזקה בדירה? יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
 • 19:18, 8 ביוני 2015

  קיבלתי את הדירה רק עכשיו (יום חמישי). הבנתי מדייר אחר שפנה אל הקבלן, שהם מתנערים מהתכנית ואומרים שזה לא מחייב. תכנית זו היא המקום היחיד בו יש התייחסות למיקום השיש. המפרט רק מפרט את גודל השיש וכו.. לא את מיקומו.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.