הפרת חוזה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • מיכל מטיכל

  נשלח ע"ימיכל מטיכל 12:30, 9 ביוני 2015

  רכשתי דירה בת 12 שנה, אני יד רביעית. בחוזה נאמר לי על ידי המוכרים, וגם בעלפה שכל המערכות בבית תקינות ואין שום בעיה . מסתבר שמזה שנים, סובלים הדיירים מאינסטלציה שלא לפי התקן בדירה, שנובעות משינוי מקום המטבח, מקומה למעלה ללמטה , סתימות חוזרות ונשנות במטבח, ריח של ביוב, והמים משתפכים לשטח ציבורי כשיש סתימה דרך מנול. הזמנתי מומחה לאינסטלציה, להבין למה זה קורה, ולאחר בדיקתו ושמאותו, נמסר שהצינור של המים במטבח הוא 2 צול ולא 4 כמו שצריך להיות, ולכן כל לכלוך גורם לסתימות. נאלצתי כמובן להחליף את כל האינסטלציה במטבח, וכן את הרצפות. האם אוכל לתבוע אותם על אי גילוי נאות, הפרת חוזה. כמוסכם בחוזה? אשמח אם תשיבו לי גם במייל, כדי שאוכל לראות את התשובה. תודה רבה.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עוה"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  15:45, 9 ביוני 2015

  אכן יש מקום לתביעה אך עלייך לדעת שהנטל עלייך הוא גדול. עלייך להוכיח שני דברים: א. המוכרים ידעו על הליקויים. ב. המוכרים לא גילו לך שיש ליקויים. בהצלחה. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.