חוזה מכר/קניה דירה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • מרים

  נשלח ע"ימרים 13:29, 9 ביוני 2015

  שלום, חתמנו על חוזה מכר. אנחנו הקונים. לדירה 2 מוכרים, לכל אחד עו"ד משלו. בחוזה קיים סעיף לפיו אנחנו יכולים לשלוח הודעה בכתב למוכרים 48 שעות מראש ולהקדים את קבלת החזקה בתמורה לתשלום האחרון והמוכרים מחוייבים להסכים להודעה, הפרת הסעיף הנ"ל תחשב הפרה יסודית. שלחנו את ההודעה בכתב, אבל מסתבר שמוכר מס'12 כרגע בחו"ל ויחזור רק בעוד כמה שבועות (אם בכלל), אבל עו"ד שלו מסכים לקבל צ'ק על שמו ולמסור מפתח. מוכר מס' 2 לא מסכים להעביר החזקה מבלי שמוכר מס' 1 בארץ ומאיים שאם נמשיך להתקשר אליו יבטל החוזה. האם התנהלות של מוכר 2 חוקית? האם המוכרים הפרו החוזה? תודה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עוה"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  15:48, 9 ביוני 2015

  ללא נוסח ההסכם, לא אוכל לחוות דיעה בעניין. פנו אל עוה"ד שייצג אתכם כרוכשים והתייעצו בו. בהצלחה. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.