הפרת חוזה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • אשר מדין

  נשלח ע"יאשר מדין 19:28, 9 ביוני 2015

  חתמתי חוזה מכר על דירה שהובטח לי שהיא משופצת, אחר התשלום הראשון והשני התברר לי שכל מערכות החשמל לא תקינות ומסוכנות ויוצרות קצרים לעיתים קרובות, ובעל הבית ידע מזה ולא סיפר לי (לפי עדות השוכרת של הדירה), וגם עובש במקומות לא ניכרים (מאחורי ארון ומיטה וכדו') שעליו איני יודע אם בעה"ב ידע. האם זו עילה להפרת חוזה (סטנדרטי שכתוב בו שהכל תקין וכו') וקבלת פיצויים?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עוה"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  16:45, 11 ביוני 2015

  על מנת להקים את העילה שלך עלייך להוכיח שבעלי הבית ידעו על הליקוי ועלייך להוכיח שהם הסתירו ממך את הידיעות. גם לך יש חלק באחריות אם מדובר שעניינים שבדקת או שיכולת לבדוק וויתרת על בדיקתם. העניין אינו פשוט. תתחיל בתיעוד מסודר של המצב ושל פעולותייך. התייעץ עם עו"ד שמבין. בהצלחה. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.