רישום דירה בחברת משכנת- חלמיש - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • דוד

  נשלח ע"ידוד 16:45, 13 ביוני 2015

  שלום רב, קנינו דירה לפני מספר שנים דרך חברת חלמיש אשר רשומה בבעלות של המוטרן הקופטי ובחכירה ראשית על ידי חלמיש ל 99 שנה + תקופה נוספת. הדירה מהוונת ל 50 שנה וכאשר קנינו ויש לנו אישור זכויות נקי מכל שיעבוד בחברת חלמיש. וכעת בעת תהליך מכירת הדירה הובהר כי ברשם המקרקעין ישנה הערת אזהרה ללא פירוט של מספר דירה על שם משהו אחר ובנוסף הערת אזהרה למשכנתא על שם בנק הפועלים על סך כ 500,000 ש"ח. הופתענו מאוד - היות והדירה בחכירה בלעדית של חלמיש - כיצד הצליח צד שלישי כל שהוא לעקוף את חלמיש ולרשום הערת אזהרה ישירות ? נשמח לשמוע כיצד עלינו להמשיך הלאה ? בתודה, דוד.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  יגאל מירון, עו"ד,מנהל הפורום

  18:02, 17 ביוני 2015

  יש להזמין את מסמכי הערת האזהרה שנרשמה מלשכת רישום המקרקעין (טאבו). משם תתחילו את הבדיקה. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.