זיפות גג - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • סימה

  נשלח ע"יסימה 16:00, 2 ביולי 2015

  לפני כשבועיים פניתי לדירים ואמרתי להם שצריך לעשו זפת על הגג (עברו חמש שנים מהזיפות האחרון שבוצע) מאחר ואין לנו ועד בבניין כתבתי פתק שמסביר את העלות וכמובן שכתבתי אם מישהו מוצא זול יותר שיפנה אלי , הדיירים תלשו את הפתק וכמובן אף אחד לא שילם . אז פניתי לבעל המקצוע עשיתי זפת ושילמתי לו מכיסי הפרטי (כמובן יש חשבונית ) הדיירים מסרבים לשלם לי ומתחמקים ממני..מה עלי לעשות? והאם אני עדיין יכולה לתבוע את כספי למרות שאין ועד בבניין ושכבר שילמתי וביצעתי את העבודה?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  יגאל מירון, עו"ד,מנהל הפורום

  07:58, 7 ביולי 2015

  ניתן לדרוש את השתתפות בעלי הדירות בהוצאה. שים לב שלא בהכרח כולם משתתפים באופן שווה. העניין נגזר מאופן רישום הבית המשותף. המלצתי: הוצא מכתב דרישה מסודר לכל אחד מהדיירים. בצע מסירה אישית (כולל אישור קבלת המכתב). מי שלא יענה בחיוב וישלם את חלקו - יתבע אצל המפקח על רישום המקרקעין. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.