לחזור בי - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • דודי וייס

  נשלח ע"ידודי וייס 17:27, 3 ביולי 2015

  שלום וברכה אני קבלתי ירושה יחד עם אחים שלי על מגרש ובית מההורים ז"ל. לפני כמה שנים אחים שלי החתימו אותי על מסמך מכירה.שאומר שאני מוכן למכור את הבית החלקה כולה. שכחתי מזה.היו לי בעיות אישיות באותה תקופה ושכחתי ממסמך זה. אני לא מעונין למכור(החלקה שלי בלבד וובבית יש לי אחוז קל בלבד). האם אני יכול לחזור בי?עברו כבר כמה שנים מאז(המסמך אצל אחי .נדמה לי 4 בערך). האם הם יכולים להגיש מסמך זה לבהמ"ש ולמכור הכול?מה התהליך?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  יגאל מירון, עו"ד,מנהל הפורום

  08:13, 7 ביולי 2015

  אדם רשאי לעשות ברכושו כרצונו. אדם רשאי וזכאי לשנות את דעתו מעת לעת. בתנאים מסויימים ההתחייבות ו/או ההסכמה יהיו בלתי ניתנים לחזרה. יש לבחון את נוסח ההסכמה שנתת ואת השינוי שנעשה בפועל נוכח אותה הסכמה. יגאל מירון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.